دسته‌بندی نشدهساکشن غبغب

ساکشن غیغب

ساکشن غبغب چیست؟

ساکشن غبغب یا لیپوساکشن گردن، یک عمل زیبایی صورت است که با استفاده از دستگاه های نوین و پیشرفته امروزی انجام می شود. این نوع عمل جراحی بسیار امن و کاربردی بوده و توسط متخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک انجام می گیرد.

به طور کلی، اثرات افزایش سن و بروز چین و چروک ها عمدتا از ناحیه گردن و غبغب نمایان می شوند. این مساله برای افرادی که اضافه وزن بیشتری دارند، محسوس تر خواهد بود. از این رو، ممکن است بتوان با کاهش حجم چربی های موجود در ناحیه غبغب و گردن (به صورت موضعی)، به جوانسازی چهره کمک نمود. لیپوساکشن غبغب و گردن موثرترین روش برای از بین بردن موضعی چربی های این ناحیه خواهد بود.

لیپوساکشن غبغب چگونه انجام می شود؟

ساکشن غبغب یا گردن نوعی جراحی زیبایی است که در بازه زمانی کم می تواند نتایج رضایت بخشی برای بیماران به همراه داشته باشد. حتما می دانید که چربی های موجود در زیر چانه یا همان غبغب را با گرفتن رژیم و یا انجام تمرینات ورزشی نمی توان از بین برد. در واقع، این نوع روش های کاهش وزن هیچ گونه تغییری بر روی غبغب و گردن نخواهند داشت. اما با انجام عمل لیفت و لیپوساکشن غبغب و گردن، علاوه بر حذف چربی های این ناحیه، پوست آن نیز کشیده و اصلاح می گردد. در ادامه به جزییات عمل لیپوساکشن غبغب و گردن می پردازیم.

نوع بیهوشی در ساکشن غبغب چیست؟

برای انجام جراحی زیبایی غبغب و گردن، روش های مختلفی وجود دارد. بهترین روش رفع چربی های این نواحی را پزشک متخصص بر اساس میزان چربی و شرایط بیمار تعیین خواهد کرد. برای مثال، یک پزشک متخصص، حرفه ای و مجرب می تواند مشخص کند که انجام لیپوساکشن غبغب یا لیفت گردن با بیهوشی عمومی برای بیمار روش مناسبی خواهد بود یا خیر. معمولا افرادی که نمی توانند جراحی با بیهوشی عمومی را تحمل کنند، باید از روش های جراحی با بی حسی موضعی استفاده نمایند.

مراحل انجام عمل ساکشن غبغب چیست؟

در گام اول، جراح متخصص، وضعیت چانه و گردن فرد را بررسی کرده و بهترین محل برای ورود کانولا را علامتگذاری می کند. در مرحله بعد، لازم است پوست ناحیه مورد نظر ضدعفونی شود. بعد از آن، پزشک جراح در صورت صلاحدید، داروهای آرامبخش را تجویز کرده و یا بی حس کننده موضعی را تزریق می کند.

حال باید برش های کوچک و ظریفی در ناحیه مورد نظر ایجاد گردند تا بتوان کانولا را از طریق آن ها وارد نمود. برای از بین بردن چربی های اضافی موجود در ناحیه گردن، باید کانولا را با حرکات رفت و برگشتی در زیر پوست جابجا کرد. پزشک بر اساس میزان چربی مناسب در ناحیه مورد نظر، عمل ساکشن غبغب را آنقدر ادامه می دهد تا ظاهر صاف و یکنواختی به وجود آید.

پس از اتمام عمل ساکشن غبغب، در صورت تشخیص پزشک، بانداژ صورت می گیرد. به طور معمول ممکن است با استفاده از یک چانه بند مخصوص، ناحیه تحت جراحی تحت حمایت قرار گیرد تا نتایج جراحی تثبیت شوند.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا